| vlad77 a întrebat:

:d Am si eu o intrebare: Samsung galaxy ace sau ace plus? happy

Răspuns Câştigător
| Rrrr a răspuns:

Samsung galaxy ace plus pentru ca are imbunatatiri.Ambele au android 2.3, dar la ace plus poti face upgrade la 4.1 si are memorie mai mare, dar se pare ca bateria dureaza mai putin.Eu am Samsung galaxy ace de care sunt destul de multumita, cu exceptia memoriei. Daca instalez cateva jocuri, deja ma avertizeaza ca nu mai este spatiu.Bateria dureaza o zi, in conditiile in care intru pe net si ma joc.

3 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Samsung Galaxz Ace + e mai bun!

| emydaisy a răspuns:

Samsung galaxy ace plus este mai bun. Funda plz?

| vlad77 explică:

Aha..multumesc happy Eu acum am un Galaxz Fit si sunt destul de multumit de el.Dar ma uit de viitorul telefon :d