| ANONIM2801 a întrebat:

BUNA! AM O INTREBARE SI ESTE FOARTE URGENT! Am un telefon Allview IMPERA i si din greseala l-am scapat in chiuveta in timp se ma aranjam *asta nu conteaza* si ecranul s-a blocat,am incercat sa ii dau restart dar nu a mers. Am scos bateria si am bagat-o inapoi in telefon,am pornit telefonul si touchscreen-ul nu mai merge, are doar o zgarietura mica la cum l-am scapat. Telefonul il am doar de o luna jumatate, vreun sfat va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Mai mult ca sigur display-ul s-a stricat! Mergi la un service pentru o diagnoza corecta!

2 răspunsuri:
| Doryan33Antonyo22 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il duci la un specialist.

| ANONIM2801 explică (pentru Doryan33Antonyo22):

Multumesc!