| aryndyka a întrebat:

am si eu o problema! mi-a scapat telefonul in apa(o balata mai mica), l-am scos repede, i-am scos bateria, l-am lasat vreo 2 zile asa, l-am pornit si mi-a mers pana astazi(aproximativ 8 luni)fara nici-o problema! azi s-a stins si nu se mai aprinde! am incercat si cu alta baterie, nimic! nu porneste! care ar fi cauza? multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| magura1 a răspuns:

Ce are mai exact? Nu se mai aprinde? Daca da este o problema interna a telefonului mai ales daca a fost scapat in apa(chiar daca cu 8 luni in urma). Trbuie sa il duci la servisul de telefoane(sau daca e in garantie poti merge de unde l-ai luat si sa le arati contractul. Sper ca am ajutat

1 răspuns:
| aryndyka explică:

Da! nu se mai aprinde! daca pun alta baterie,decat vibreaza cand aps butonul de pornire,si atat! nu se mai aprinde! nu am garantie ca e luat din afara! trebuie sa ma duc la un service, dra vroiam sa stiu asa cam ce ar fi! placa, soft sa stiu la ce sa ma astept!