| deeaandrusca a întrebat:

Buna,am o problema..acum cateva zile mi s.a blocat telefonul, asa ca i.am dat repornire.Cand l.am repornit nu mi s.a mai citit cardul de memorie, am tot incercat am crezut ca este o greseala...dar degeaba..Pe urma am introdus cardul in laptop, iar acesta l.a citit, nineinteles am introdus alt card in telefon pe care l.a citit.In seara aceasta am introdus iar cardul cu probleme in calculator, dar nu m.a lasa sa il deschid..nu stiu ce sa mai fac, am multe poze importante pe acel card, va rog ma puteti ajuta? sad

Răspuns Câştigător
| HardCandy a răspuns:

Buna! Cred ca, cardul este ars sad
Daca cumva telefonul nu functiona nicu cu alt card in el atunci clar era telefonul. Mai incearca sa-l redeschizi telefonul, sau sa scoti cardul sa-l incerci in alt telefon... Daca nici asa nu reusesti, iti sugerez sa intra de pe calculator pe card si sa-ti copiezi tot de pe card... dupa ce ai facut asta punele pe toate pe un card (liber sau nou )! BAFTA!? Funda?