| SupMates a întrebat:

Am un telefon modelul J7 2017 si am o intrebare despre cardul de memorie.
Am achizitionat un card de memorie acum un an de zile, l-am introdus in telefon si l-am folosit o perioada de timp fara nici un fel de problema, la un moment dat din greseala am apasat pe o optiune cu "detasare card" sau ceva de genul, de atunci telefonul nu mai citeste cardul de memorie, am incercat sa il reintroduc dar degeaba, ce pot face?
Funda happy

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca ce zic cei de la Samsung:
Https://www.samsung.com/......ecognised/

| Yuoia a răspuns:

Mergi la un showroom reteaua ta. Te ajuta ei gratuit.