| MichaelsGhost a întrebat:

Buna!
Am o problema cu telefonul meu, Nokia 210 Asha. Cand ma conectez la o retea wi-fi, Whatsapp-ul imi merge perfect, dar nu imi merge cand folosesc internetul de pe cartela (da, m-am asigurat ca am MB). Ce ar trebui sa fac? Sa ii dau resetare din fabrica, sa dezinstalez Whatsapp-ul si sa il instalez inapoi, sau cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| ThePrinceJoker a răspuns:

E posibil sa fi pornit in acelasi timp si netul de pe cartela si wifi.sau poate nu ai semnal la telefon