| asassinul a întrebat:

Bună,

Am o problema cu un Nokia lumina 620.Telefonul avea touchscreenul spart,dar telefonul de aprindea, am cumpărat touchscreen nou și după ce l-am montat tot.Nu de mai aprinde,nu vibrează la aprindere, nici gard reset. Absolut nimic nu merge.Inainte sa il desfac de aprindea.

2 răspunsuri:
| pufipo a răspuns:

Te duci la un service (ţinând cont că nu cred că mai e în granaţie) şi te lămuresc cei de acolo ce are sau nu are şi dacă mai are vreun rost să îl faci (ţinând cont de preţ) sau dacă e să îţi iei altul

| Betty12345678 a răspuns:

Poate nu a o fost montat corespunzator.