| ludmila56 a întrebat:

Buna,

Am observat ca pe viber am la contacte si persoane care nu mai au viber-ul instalat. Din ce cauza? Cum imi pot da seama care sunt contactele care nu mai au viber?

Răspuns Câştigător
| Roseeeldfki23 a răspuns:

Poate respectivele persoane care spun ca nu au, POATE au avut în trecut, și nu s au delogat înțelegi? Deci de ex dacă eu îmi fac viber, odată ce l am făcut rămâne, poate îl poți șterge contul și atunci nu mai apare respectivă pers la contacte, dar dacă pur și simplu au dezinstalat viberu, sau s au delogat, atunci o să apăra la contacte

2 răspunsuri:
| Roseeeldfki23 a răspuns:

Cand intri in viber, da la contacte si vezi un chenar gri, rotund unde scrie "Viber | Toate | Viber Out" si dai pe Viber, acolo o sa ti apara doar contactele ce au viner

| ludmila56 explică (pentru Roseeeldfki23):

Da, stiu asta. Printre acele contacte sunt unele care sustin ca nu au viber instalat desi mie imi apar. E posibil?