| Vladut_Duman_1992 a întrebat:

Am pus un cod pe telefon de exemplu *#23247# nu mai stiu exact cum era si a aparut ceva ..am dat update si de atinci nu mai functioneaza taciu...telefonul e Samsung galaxy next gt-s5570i! Ce e de facut? Rog seriozitate... dau funda... multumesc!

3 răspunsuri:
| Șamu_Robbert_2001 a răspuns:

Incearca cu un hard-reset (vol sus + power, apasate in acelasi timp) ai grija se sterg aplicatiile, dar daca tot nu functioneaza touch-ul, schimba-l

| Vladut_Duman_1992 explică:

Am resetat si asa ...de vreo 5 ori la rand si tot nu functioneaza...si taciul nu cred ca trebuie schimbat ca nu functioneaza din cauza la acel cod...

| Vladut_Duman_1992 explică:

Si la Samsung galaxy next nu e vol sus +power ...ci butonul home + power :-;