| Luciana5 a întrebat:

Am si eu doua intrebari sad. In primul rand sa va zic ca am un Nokia C3. 1. Cum sa fac youtube-ul sa mearga? si 2. De ce nu merge messengerul pe telefon? Merge doar daca intru pe ebuddy. Nici pe opera nu merge, nici cu alternativa! Astept sad

Multumesc >anticipat!big grin

5 răspunsuri:
| yAdrian a răspuns:

Buna.
Raspuns: 1. NU poti vizualiza filme pe youtube DOAR daca telefonul este conectat la WI-FI, ATAT!
2. Pentru messenger intra pe m.yahoo.com de pe telefon si acceseaza sectiunea ''Messenger''. Sau scrie pe google tot de pe telefon yahoo si la fel dai la messenger.
Sper ca te-am ajutat! Bafta! :*

| Luciana5 explică (pentru yAdrian):

1. Nici conectat la WI-FI nu merge, 2. Nu merge, imi scrie asa "Ne pare rau ca aveti probleme la autentificare. Va recomandam sa va autentificati din ecranul pentru desktop, apoi sa incercati din nou in ecranul mobil"

| yAdrian a răspuns (pentru Luciana5):

Dar ce browser folosesti?
Foloseste Opera Mini e cel mai bun.

| Luciana5 explică (pentru yAdrian):

Opera Mini folosesc. Asta mi se deschide cand deschid browser-ul

| yAdrian a răspuns (pentru Luciana5):

Poi ar trebuie sa iti mearga YouTube-ul daca esti conectata la wi-fi dar vezi sa ai semnal bun! Si aia cu messu trebuie sa mearga nu are cum1 Scrie pe google ''yahoo'' apoi selectezi messenger(daca nu merge ai probleme cu contul' verifica-l de pe PC) Bafta!