| IuLLZ a întrebat:

Cum as putea sa fac sa mearga messengerul pe telefon? Am incercat ebuddy dar zice ca n’am destula memorie, iar la Opera mini nu exista versiune pentru telefonul meu (samsung e 250). Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sylx a răspuns:

Instaleaza aplicatia asta http://www.shmessenger.ro/en_US/downloads (version 3. 1. 7 all phones - numeric keypad, full keyboard, touch screen SIGNED
shMessenger. jar). Intai iti faci cont pe shmessenger.ro pentru ca iti va cere la instalarea pe telefon username-ul contului respectiv. Aplicatia este aprox. identica cu messenger-ul normal dar fara webcam, sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Anelis a răspuns:

Merge opera mini pe el pentru ca si eu am samsung e250winking
descarca de pe google opera mini si in acelasi timp se si intaleaza tu doar trebuie sa intri la alipcatii -> jocuri si ultima aplicatie de opera mini ...nu stiu cat ai inteles dar sper ca ti'am fost de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are varameo e250 si merge opera pe el tongue