| Florin_Perin_1970 a întrebat:

am si eu o problema,nu mai merge messengerul de la Facebook pe telefon, am un telefon Nokia lumia 625, ce sa fac, pana acum vreo doua saptamani a functionat, va multumesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua,
Incercati sa-i facut o actualizare la Messenger
Bafta!

| tehno125482 a răspuns:

Cumpara un tel nou!

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Messenger si Facebook au primit recent o actualizare pentru toate platformele, Android/Windows/ios, iar aplicatia nu va mai permite sa trimiteti mesaje daca nu aveti actualizarile aparute recent. Din pacate telefonul dvs. nu mai suporta noile actualizari ale aplicatiei si nu va mai functiona pe dispozitivul dvs. Singura modalitate este sa va achizitionati alt telefon, Android sau ios de preferat deoarece va suporta multe actualizari de acum inainte.

| Goddess23 a răspuns:

Cel mai probabil e din cauza ca nu e actualizat la zi. Daca nu e ultima versiune a messengerului atunci ar trebui sa ii dai actualizare(Update)din Magazin Play.