| Pjsiek a întrebat:

Am și eu o întreabre: Am iPhone 6 și nu pot descarca nimic deoarece iCloud ul meu e facut în Germania adică si in limba germană pentru ca de acolo l-am cumpărat acum aproximativ un an. Deci ce pot face, pentru ca de fiecare dată cand vreau să descarc ceva de pe app store ma trimite direct la plată. Asta doar aici se întâmpla în România. Daca știe cineva ce ar trebui sa fac sau sa schimb vă rog. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca e luat din Germania trebuie sa platesti pentru ceea ce doresti sa iei din Magazin. Aici in Germania se gasesc in orice magazin cartele pentru PlayStore cu anumite valori. Daca e sa-l duci cumva la decodat la un service si posibil sa te ajute cei de acolo ca sa nu mai ai aceste optiuni de plata. Aici in Germania orice Iphone la playstore se plateste extra.

| Pjsiek explică (pentru MihaelaDart):

Mersi!happy