| IuliaMariaK a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.
Mi-am reincarcat cartela de telekom cu 3 euro iar ieri mi-a expirat si nu stiu daca mai am acea optiune cu nelimitate mesaje in retea.nu am mai incarcat cu 3 euro.este aceasta optiune doar pentru 5/6 euro sau si la 3?
Multumesc

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Iti iei o foaie de hârtie si un pix, si ceri detalii de la un operator Telekom.
Suni la 1234 si după ce a spus sa alegi limba română apesi 1010 si o sa intri direct cu un consultant. Îi ceri sa spună totul despre opțiunea ta. După orele 8:00 dimineața. Si de asemenea trebuie să mai ai cativa centi credit.

Răspuns utilizator avertizat