| Becky97zambarici a întrebat:

Buna!:* Ieri mi-au expirat minutele si mi-am luat o cartela reincarcabila cu 5 euro.Este o optiune in Orange young care te lasa cu 5 euro CREDIT 30 zile sa ai internet(250 MG si facebook si yahoo mail gratuit). Azi dimineata mi-am reincarcat numarul, dar nu am stiut ca daca nu-mi reincarc cu credit nu ma lasa sa-mi pun internet.

1.Care e diferenta dintre reincarcare? u minute si reincarcare cu credit?
2. Pot sa imi mai pun net luna asta? Daca da cum?

Funda cel mai bun raspuns :*:*Ajutor

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca ai incarcat direct cu minute in loc de credit va trebui sa reincarci iar doar cu credit si ulterior iti poti activa o optiune de internet disponibila in selfcare prin apel la *100#. Mai multe detalii despre metodele de reincarcare a unei cartele prepay gasesti accesand link-ul de mai jos:
http://www.orange.ro/prepay/reincarcare-prepay.html

O zi buna,
Orange Helper