| Georgi_Alexandra_1994 a întrebat:

Buna am si eu o problema. Am un Samsung galaxy mini 2 si nu mi se deschide. Am dat factory reset,si tot nimic.(si da,am facu bine, pe alt telefon mi-a mers) Se restarteaza incontinuu. Ce sa fac? funda.

1 răspuns:
| Specialist999 a răspuns:

Probabil este o problema din soft. Daca mai este in garantie, te poti duce cu cutia lui originala la reparat ( nu cred ca va costa, in cel mai rau caz vreo 50 de lei nu cere mai mult) pentru ca si mie mi s-a intamplat cu al meu Samsung Galaxy S2 Plus happy su am rezolvat. Mult succes!