| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini2 si de ceva vreme telefonul nu mai porneste. Imi apare "Samsung galaxy mini2" si dupa aia se restarteaza la infinit... Am dat si "Wipe all data factory reset" sau cum ii zice si e aceeasi problema. sad Ce pot face? Trebuie sa pun softul?

Răspuns Câştigător
| QuickSilvers a răspuns:

Salut. Da, a intrat in bootloop. Daca nici factory reset nu l-a scos din asta, singura solutie este resoftarea.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ai dat factory reset...dar ai dat si wipe cache partition? Sunt sigur ca va merge