| Chinese2102 a întrebat:

Buna,am si eu un Lg -P350, problema este cand ma suna cineva ii da la persoana respectiva numar ocupat.Ce poate fi? Oare este de prin setari?

5 răspunsuri:
| Melymonade a răspuns:

Vezi prin "reglage" sau "setări". Sigur vei găsi pe acolo. Normal nu trebuie să facă așa...

| Vio199 a răspuns:

Da... intri la setari->setari aopeluri->redirectionare apeluriwinking

| Chinese2102 explică (pentru Vio199):

Nu stiu acolo toate sunt dezactivate, asa cred ca este normal, am mai cautat si acolo asa zice sa fie toate dezactivate.

| Chinese2102 explică:

Sunt toate dezactivate.

| Limpede a răspuns:

Si eu am un astfel de telefon si nu am avut aceasta problema. In schimb, am setat o redirectionare apel in gluma si acum nu o mai pot dezactiva.