| sergiutaker a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy ace si tot se inchide si se deschide pana la logo-ul Samsung.Ce pot sa fac ca sa fie ca la inceput? Dau funda cui ma ajuta!

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Trebuie resoftat. 25 ron la orice service gsm sau gratis daca detii garantie si factura la el.

| ElektroBoom a răspuns:

Nu mai ai ce sa ii faci...este brickuit. Daca il duci la garantie e probabil sa iti schimbe placuta din el, asta daca nu cumva ai facut vreo schimbare software sau l-ai udat

| sergiutaker explică (pentru ElektroBoom):

Problema e ca mi-am downloadat o aplicatie si de atunci se tot restarteaza intruna