| DaNnY007 a întrebat:

BUNA.Am uitat codul de siguranta la un Iphone 3 si e blocat.imi cere sa il conectez la itunes.am incercat si imi da o eroare ca telefonul are cod si trebuie sa introduc codul...cum fac corect restore daca nu am codul de siguranta? FUNDA!

2 răspunsuri:
| SmileiGreen a răspuns:

Daca ai uitat codul trebuie sa incerci sa il cauti pana merge daca nu mai incerca itunes pana merge.

| CostinCostin2016 a răspuns:

Gasesti aici un tutorial detaliat http://www.iphone365.ro/......-fac-acum/