| Cosmin_Rosen_1991 a întrebat:

Buna am un Allview A4 dual sim si are memorie foarte mica nu pot downloada nimic si am pus card micro sd si nici asa nu ma lasa, am android 4.2.2 si niciunde in meniu nu am vreo optiune de genu sa imi salveze pe sd aplicatiile, astept niste raspunsuri sper ca cineva sa ma poata ajuta

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

La problema ta exista cam 2 variante, dar daca nu ai root, nu e valabila nici una.Nu o sa ma obosesc acum sa iti explic degeaba, asadar ai root?

| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea aplicatiilor raman in memoria telefonului.Mai sterge din cele vechi.Din memoria interna.