| anonim_4396 a întrebat:

Am un Iphone 3g am vrut sa actualizez soft mi-a sa intrerupt spunandu-mi ca a aparut o eroare necunoscuta. Dupa aceea mi-a spus sa restaurez si acolo acelasi lucru, specific asta prin programul iTunes.Ce trebuie sa fac in acest caz

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Am impresia că s-a "dus" softul...

Încearcă să-l închizi şi să scoţi bateria din el, lasă-l aşa 10 minute, reintroduci bateria şi-l porneşti şi încearcă apoi să actualizezi ( iar ) softul.

Dacă nu reuşeşti şi obţi aceleaşi erori atunci trebuie dus la service, cred că s-a dus softul - şi chiar dacă acum merge, treptat vei avea diverse probleme/erori...