| Alex2589 a întrebat:

Am un iphone xs 64gb si este in modul DFU, cred. Cand il conectez la iTunes imi cere sa il restaurez sau sa il actualizez. Dupa ce aleg una din ele, le-am incercat pe amandoua. Se incarca putin si dupa se blocheaza si imi apare o eroare.
https://postimg.cc/gallery/xov0l5zi/
Am incercat cu mai multe programe sa il scot din acest mod DFU si nu a mers.

3 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Apasă butonul de volum sus și dă-i drumul. Apoi fă același lucru cu cel de volum jos. Apoi ține apăsat 10+ secunde pe butonul de închidere/deschidere și așteaptă. Ar trebui să meargă.

| Alex2589 explică (pentru LenoreVoldaren):

Am incercat si tot nu merge

| Alex2589 explică (pentru Alex2589):

Nu stie nimeni cum sa il fac?