| roxynutza a întrebat:

Buna

Am un iPhone 5 de 2 zile insa am o problema nu aud cand vorbesc la telefon se aude foarte incet, cine ma suna ma aude foarte bine insa eu aud foarte incet;
Ce pot face?

Multumesc

2 răspunsuri:
| pretty34 a răspuns:

Poti verifica din meniu setarile la sound; daca tot nu merge e posibil sa existe vreo problema cu tel.happy

| PikachuPufos a răspuns:

Of of of si cu designul asta nou laughing. Nici nu se mai stie unde e butonul sa dai volumul mai tare. Daca te-a mancat sa-ti iei iPhone... laughing Of of of viata cruda...