| anonim_4396 a întrebat:

Am un iphone 6 s si uneori, apare pe display de parca cineva ar apasa pe aplicatii. La modul ca, arata chestia asta, dar nu se deschid. Care ar putea fi cauza?

5 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Defecțiune, viruși. Cauzele pot fi multiple

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am și eu 6s. E de la ei. CSF. Apple

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite alta dovada ca la Apple plătești doar marca. Dacă va zice omul sa va luați Huawei sau Xiaomi, râdeți spunând ca "sunt telefoane pentru săraci". Dacă vreți figuri de Apple, atunci bucurați-vă de achiziție.

Iar ca să răspund la întrebarea ta, probabil acest lucru se întâmplă pentru ca SISTEMUL iOS a continuat sa avanseze Ia versiuni mai înalte, iar versiunea IOS actuala de pe telefon este prea veche și telefonul se chinuie sa facă față.

Vrei performanta la cote maxime, atunci cumpărată ultimul iphone lansat.

Răspuns utilizator avertizat
| Xalion a răspuns (pentru anonim_4396):

E un raspuns impertinent avand in vedere ca nu imi cunosti istoricul telefoanelorlaughing Am avut si Huawei si Xiaomi si intr-adevar, sunt telefoane bune dar, nu m-as mai intoarce la ele. Fiind vorba de "versiunea inalta", cunosc persoane cu iPhone SE ce au aceeasi versiune de soft si nu au nici o problema. Mersiwinking