| Wally26 a întrebat:

Buna am un Nokia 6500slide si vreau sa-i reinstalez softul.Telefonul se conecteaza la pc.dar in Nokia suite nu-mi apare nimic! Tin sa precizez ca nu pot selecta modul pc suite din telefon pentru ca imi apare negru tot ecranul! Ce pot face? In afara.sa ma duc cu el la service! Plsss heelp!

Răspuns Câştigător
| Sindiiii a răspuns:

Asa am avut si eu acum 4 ani, ai putea incerca sa ii scoti cartela, bateria si micro cd daca are si dupa reporneste-l, apoi mai incearca cu cablul de date. Daca nu merge cel pentru Nokia, incearca unul de Samsung, acum eu am Nokia e5 si merge cu cablul de date de la Samsung.