| ady1 a întrebat:

Sall de ce nu imi merge cablul de date la nokia 5130? Adica conectez telefonul la pc prin cablu de date iar in telefon imi zice ca se conecteaza iar la pc pe desktop nu apare nimic ce trebuie sa fac ca sa pot face schimb de date, precizez ca nici prin pc suite nu merge.

1 răspuns:
| stefygamax a răspuns:

Am un raspuns in primul rand deci conecteaza in toate locurile posibile si unde ai bagat de la telefon la calculator sau calculator la telefon daca nu iti merge inseamna ca e stricat daca nu merge cumparati un cititor de caruduri si bagati microcardul/macrocardul daca nu sti unde este microcardul/macrocardul atunci iti zic eu:in una din partile laterale ale telefonului vezi tu happy