| sefu01 a întrebat:

Am mai multe probleme:

1. Am Nokia 305 la aplicatia Facebook nu se conecteaza sta la linia 2.
2. L-am pus la pc prin cabru mini usb la programul Nokia Suite dau sa reinstalez soft-ul la pusul instalare se deconecteaza si se conecteaza singur.
3. La programul Yahoo Messenger nu mai apare notificarea cand primesc e-mail.
Ce trebuie sa fac sa rezolv problemele?

Răspuns Câştigător
| ZeXcKEReS a răspuns:

Daca esti pa Vodafone nusti merg aplicatile pentru ca au blocat ei accesul la astfel de aplicati cum ar fi facebook opera mini