| LauRenTiu10 a întrebat:

Buna am un Nokia asa 201, i-am dat upgrade la soft sa descaracat si cand sa se instaleze s-a inchis si nu il mia pot deschide, intr-un final l-am deschis si imi scrie pe ecran " conntact service " si nu stiu ce sa ii fac. ma puteti ajuta cu un sfat

Răspuns Câştigător
| Predator30 a răspuns:

Softu pe care l-ai descarcat nu il suporta telefonu..Mai pe scurt s-ar putea sa il fi stricat am patit si eu o chesti de genu ca a ta, dar eu am avut noroc, am scos bateria din el si l-am aprins din nou si a mers incearca si tu daca nu poti sa te duci la un service.