| lOvEbwN a întrebat:

Bunăăăă TPU! Am două întrebări, dau fundă la primul răspuns bun.
1)La Nokia c3, vreau să ascult muzică, dar nu ştiu cum să dau mai tare volumul, mă puteţi ajuta?
2)Unde este un service GSM în Vaslui? să duc Nokia c3-ul să ii instaleze/facă soft-ul.

Răspuns Câştigător
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

La 1) Din tastele sus si jos happy
la 2)Habar nu am ca nu's din VasluihappySper ca te-am ajutathappy

| lOvEbwN explică (pentru Tbx_adda_1981):

Mulţumesc, merge să îl duc şi la Orange/Vodafone, acolo, să il repar nu?

| MaskedMan a răspuns (pentru lOvEbwN):

Depinde de probleme daaaa nu mai ai garantie? tongue

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

In partea dreapta a telefonuli sunt niste butoane, unu mic pentru blocare si unu mai mare pentru volum.

| lOvEbwN explică (pentru ancaval):

Nu este nici un buton. blocarea si deblocarea se face in partea stanga [ butonul mare de sus si liniuta aia din stanga. ]