| MarinMarinH a întrebat:

Am un LG GT505. Vorbeam cu cineva la telefon si mi s-a inchis telefonul deoarece se descarcase bateria, si de acum cand sa il deschid, mi se deschide, dar se blocheaza dupa o secunda dupa ce l-am deschis, si nu primeste nici o comanda. Ma puteti ajuta cu un sfat? Fundiţă.

2 răspunsuri:
| terorvlad a răspuns:

La service. E probabil de la soft si daca iti bagi nasul se poate strica rau de tot. Am avut si eu gt 505

| EU1139 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema. As vrea sa stiu daca ai reusit sa il repari, si daca da cam cat a costat?