| Booogdan a întrebat:

Am o problema, am un nokia 2700 imi instalez aplicatii pe el, dar cand aplicatia incearca sa se conecteze la internet imi da eroare. Am incercat sa. i fac upgrade la soft si nici asta nu merge. Acum nici macar opera nu mi se mai deschide care e din telefon instalata. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Enake a răspuns:

Nu stiu daca e bine ce zic, dar si eu am avut o problema de genu. Poate in meniul netului din telefonul tau e ceva ineregula, nu stiu daca intelegi ce vreau sa spun.Du-te unde ti-ai facut abonamentul telefonului si ti-ai pus net si intreaba acolo ce e ineregula.Succes!