| Mihai_Robert_1999 a întrebat:

Buna am un Nokia lumia 520. mi-a cazut si nu se mai aprinde ce sa-i fac? please help.

3 răspunsuri:
| hkikaru a răspuns:

Eu unul zic sa te duci la un service. sa vezi ce are. Dacă nu e spart ecranul cred ca s-a stricat touch ul. când încerci sa îl aprinzi se aude ca și Cum sar deschide?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, are un defect intern ( produs din cauza căderii/şocului ).
Trebuie să-l duci la un Service pentru diagnosticare sad

Toate cele bune.

| MediaMaxRO a răspuns:

Daca nu-si revine dupa ce scoti/reintroduci bateria, du-l intr-un service.