| Adrian_Tirla_Mihaiescu_1992 a întrebat:

Buna
am un Samsung galaxy s2 am pus pe el android 4.3 jelly bean
as vrea sa revina inapoi la 4.1.2 dar nu i-am facut update cum pot face?

5 răspunsuri:
| AvM94 a răspuns:

Descarca softul 4.1.2 official al telefonului tau. si instaleaza-l cu programul Odin. Dar daca tu nu sti nu te baga, mai bine il duci la un service GSM sau la unul care cunoaste.

| Adrian_Tirla_Mihaiescu_1992 explică (pentru AvM94):

Si unde gasesc softul ca am cautat si numa din astea noi sunt

| Adrian_Tirla_Mihaiescu_1992 explică (pentru AvM94):

Asta l-am gasit si eu dar nu e bun linkul la soft

| AvM94 a răspuns (pentru Adrian_Tirla_Mihaiescu_1992):

Nici eu nu gasesc, incearca prin programul Kies, dar nu stiu daca reusesti, sau du-te la un service.