| stefiodette a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Neo și recent mi-am instalat o aplicație pentru a schimba interfața telefonului,nu mi-a plăcut, așa ca am dezinstalat-o.
Și acum când apăs pe butonul "home" pentru a vedea istoricul telefonului îmi scrie " Procesul com.android.systemui s-a oprit". Ce trebuie sa fac pentru a nu-mi mai scrie chestia aia?

Răspuns Câştigător
| GeorgyGeoClau a răspuns:

Problema este ultimul update al aplicatiei Google. Uite aici rezolvarea: https://www.youtube.com/watch?v=R3rjL5gz5TU

3 răspunsuri:
| Ploae_Mihai_1974 a răspuns:

Dai cu el de pamant

| stefiodette explică (pentru GeorgyGeoClau):

Am rezolvat într-un alt mod, dar îți mulțumesc pentru ajutor!

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru stefiodette):

Cu placere!