| Oara_Codrut_1992 a întrebat:

Buna, am un Samsung galaxy s8 si i l-am dat fratelui meu mai mic de 2 ani sa se joace cu el, nu stiu ce a facut dar cand apas scurt de 3 ori consecutiv se mareste pe mijlocul telefonului, nu stiu cum sa explic... ma poate ajuta cineva? Cum o pot dezactiva?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Probabil a butonat setarile de accesibilitate. Intra la setari/ accesibilitate/ vedere si vezi daca nu e activat ceva.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce i dai unui copil mic telefoane care costă zeci de mi de lei, te duci cu telefonul in servis si il vor repara contracost.

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru Wr3nch):

Mersiiiii!

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu e problema nimanui de ce i-am dat eu telefonul copilului, e strict problema mea, eu am pus o intrebare ca sa aflu un raspuns la ceea ce ma intereseaza nu sa ma intrebe altcineva "de ce", o seara faina