| alinaandreea150 a întrebat:

Buna am un telefon Acer E350 si mi-am pus la screen lock pattern ca sa unesc puncte, si am uitat conbinatia, am facut de mai multe ori si imi scrie ca am facut prea multe si ca sa il debolchez trebuie sa imi scriu contul Google, si spune ca este invalid. Dar contul este bun. Ma poate ajuta cineva sa rezolv proplema :*

Dau fundita. Multumesc mult :*

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Salut...scuze ca o sa te dezamagesc dar o sa trebuiasca sa scoti intre 30 si 50 lei, maine du-te la un service apropiat de tine, mai mult de 30 de minute nu dureaza deblocarea lui si in legatura cu garantia, ea nu va fi afectata in nici un fel
P.S.mai exista un truc cu apasarea tastelor de volum in timp ce pornesti telefonul dar nun iti recomand poate il strici mai rau asa ca fa ce ti-am zis alta cale nu este(stiu pentru ca am patit la felwinking )

1 răspuns:
| r3dscorpion a răspuns:

O alta cale e sa il resetezi manual. Uite aici:http://www.hardreset.in/....../index.php