| diskolight a întrebat:

Am o tableta, si i-am pus un screen lock pattern. L-am gresit de multe ori, si acum imi apare sa pun contul meu de google. L-am pus de atatea ori, si nu merge, spune ca e invalid, dar contul merge pentru ca m-am logat pe pc.

Imi spune cineva cum rezolv asta? Imi spune "Too many pattern attemps"

Am auzit ca trebuie sa dau reset, insa nu stiu cum, eu nu pot sa umblu deloc pe el, pot doar sa scriu contul si atat. Am vazut pe alte siteuri ca trebuie sa apesi pe butonul "home" si cel de volum +, am facut si treaba asta, dar nu merge. Deci ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Du-te la Orange cu ea sau de unde ai luat-o si te rezolva ei, cel mai simplu.