| Cleopatra_5290 a întrebat:

Am un telefon, Allview P5, Dual Core pe care l-am scapat din greseala si are ecranul cata spart dar nu mai merge touch-ul, insa se vede clar.Ce are si cat m-ar costa sa il repar?

4 răspunsuri:
| valyvali00 a răspuns:

Salut...sa stii ca mai bine ti-ai lua unul nou pentru ar fi scup sa reeepari

| Cleopatra_5290 explică (pentru valyvali00):

Pai cam cat ar costa?

| njohn a răspuns:

Pai dac zici ca se vede pe ecran, inseamna ca ii spart touchscreenul, te poti duce la un service gsm sa il schimbe, nu iti pot spune pretul pentru ca difera la fiecare service, dar sigur e scum; asa ca poti sa comanzi dupa net si sa-l faci tu, sau il duci la gsm si platesti doar manopera big grin

| valyvali00 a răspuns:

Daca e Allview P5, o sa te coste peste 200lei eu am Nokia c3 si am ecranul doar zgariat si imi cere peste100lei dar la tine cu Allview P5, ...gandeste-te.fundita?