| Ionuţ_Andrei_1997_Ea4p a întrebat:

Am un telefon Allview P5 Quad, care mi s-a defectat dupa 4 luni de folosire si as vrea sa il trimit in garantie la Brasov dar nu stiu daca se percepe taxa pentru curier si mai stiu eu ce chestii. Din ce am citit eu pe site-ul lor totul e roz, dar nu vreau surprize. As vrea sa imi raspunda cineva care a avut de aface cu asa ceva!happy

1 răspuns:
| kelo0oWy a răspuns:

Eu zic ca se percepe taxa pentru curier. din cate stiu orice trimiti->platesti.