| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,vreau sa imi iau telefon nou, ce ma sfatuiti sa fac? sa fac schimb cu unu din Timisoara sau sa il iau telefonul nou din magazin? precizez ca ala care vrea sa faca schimbv mai are garantie 22 de luni(Allview P5 Quad). Funda happy

10 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

Poate daca era alt telefon mergea sa schimb.dar Allview..made in romanie..neah mai bine ia-ti unul nou..samsung HTC Sony

| adrianbestboy98 explică (pentru DataSoft):

Iar unu, urasc telefoanele si sunt scumpe ca draq Allview e destul de performant si eu am nevoie de ceva dual sim

| adrianbestboy98 explică (pentru DataSoft):

Am deja un Sony si imi vine sa il trantesc de pamant la cat de prost e si am dat si 13 milioane pe el la vremea lui

| DataSoft a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Incerca seria Z de la Sony daca vrei ceva performant. spre exemplu z1

| adrianbestboy98 explică (pentru DataSoft):

Nu ai citit ce am scris mai sus am deja un Sony si imi vine sa il arunc, bugetul meu nu imi permite Xperia Z+ca nu e dual sim, Allview iti ofera ceva performant la pret accesibil, dual sim, si platesti doar produsul xperia z costa de 3 ori mai mult ca platesti si firma

| adrianbestboy98 explică (pentru adrianbestboy98):

La Sony platesti si firma* nu doar produsul

| njohn a răspuns:

Mai sigur e sa iti iei unul nou din magazin, la schimb nu ai de unde sa stii ce defectiuni/probleme ascunse are un telefon.

| tdbmarius a răspuns:

Ia unul direct din magazin pentru ca asa sti ca nu are defectiuni ascunse.

| Cossta a răspuns:

Salut,daca ne-ai da mai multe detalii ar fi bine,(cat costa,incarcator,cablu usb, casti, husa, daca e folosit, daca l-ai vazut personal sau niste poze...)prea vag asa

| adrianbestboy98 explică (pentru Cossta):

Http://mercador.ro/oferta/vand-allview-p5-quad-ID1Ggsz.html#9786d060c5 asta e baitul eu n-am cum sa vad telefonul ca nu sunt din Timisoara