| iAMVi a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, vreau sa-mi schimb telefonul si m-am gandit la un LG L70, dar in ultima clipa m-am razgandit pentru ca am citit ca are memorie utilizabila de doar 1, 5 Gb si nu poti muta mai nimic pe cardul SD.
Dup-aia m-am gandit la un Allview X1 Soul mini dar m-am razgandit din nou pentru ca am citit ca cei de la Allview nu sunt prea seriosi, ca trebuie sa trimit telefonul in garantie tocmai la Brasov, ca n-au piese de schimb, ca se strica repede.

Voi ce parere aveti, ce model ma sfatuiti sa iau?

3 răspunsuri:
| BlueLove0000 a răspuns:

LG L70 daca chiar nu vrei Allview, desi sunt o firma foarte buna, telefonul nu se strica repede, dar lumea are ceva cu firma respectiva si zic numai lucruri rele despre ea. Iar la LG poti muta ce vrei tu pe card "Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)"

http://bit.ly/1qUGT7F

| iAMVi explică (pentru BlueLove0000):

Eu am inteles ca se pot muta 2-3 jocuri si aplicatii dar nu toate. sad

| BlueLove0000 a răspuns (pentru iAMVi):

Se pot muta jocurile si aplicatiile pe care le descarci, cele cu care vine telefonul nu se pot muta, este adevarat, dar alea ocupa putin spatiu