| ionuk1999 a întrebat:

Am un telefon cu android, mai exact un Samsung galaxy y pro si prostindu-ma, am reusit sa-l blochez de tot si acum imi cere contul de gmail. Imi tot spune ca numele de utilizator si parola incorecte, dar am intrat pe acelasi cont de pe laptop si mi-a mers.
Daca conteaza(scuzati cacofonia) inainte sa intu pe calculator am introdus parola de o groaza de ori. Va rog, ajutati-ma! E URGENT!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Trebuie sa i faci un reset, urmeaza pasi din acest video:http://www.youtube.com/watch?v=YEGTjHBIZJg
funda?

1 răspuns:
| davidtm a răspuns:

Ai reusit?