| Georgienita94 a întrebat:

Am un telefon Lg t585 si nu pot sa descarc nici o aplicatie si nici un joc pe el. Navighez pe Internet cu Opera Mini si cand dau la Apps and Games sa descarc ceva atunci cand incepe sa descarce imi apare scris ca "Serviciul de retea a fost oprit" si am vazut pe Youtube un tip care are telefon exact ca al meu si el a putut sa-si descarce orice pe el de pe Opera. La mine de ce nu merge? Trebuie sa am ceva setari facute? Va rog ajutati-ma mult cu un raspuns cat mai concret. Multumesc!

4 răspunsuri:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Incearca ca atunci cand descarci acele aplicatii sa fii conectata la o retea Wi-Fi. Serviciul tau de date s-ar putea sa nu fie suficient de bun. Bafta!

| Georgienita94 explică (pentru Mario1999):

Am incercat si cu Wi-Fi... si tot nu merge

| Mario1999 a răspuns (pentru Georgienita94):

Verifica sa ai si memorie suficienta pentru aplicatii.

| Georgienita94 explică:

Nu stiu ce sa mai fac, memorie am, am si card si nu e nici jumate plin, dar orice as vrea sa descarc imi spune ca serviciul de retea a fost intrerupt