| AdaAlexandra1461 a întrebat:

Am un telefon Nokia lumia 520.Pentru a descarca o aplicatie imi spune mereu sa configurez functia pentru familia mea desi eu am configurat-o deja.Am resetat telefonul de doua ori si tot nu merge.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Anca6991 a răspuns:

Eu am avut o problema de genul cu un cont Apple. Cand mi s-a cerut sa fac respectivele configurari am intrat si apoi am dat continuati, am mai incercat de 2 ori sa descarc o aplicatie si apoi a mers. Nici acum nu stiu daca asta a fost "salvarea" mea dar pana la urma a mers. Sper ca te-am putut ajuta!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti când treci vârsta sub 18 ani :(
Metodele ( care te ajută să "scapi" de configurare ) amintite de @andreyutza_7220 sunt corecte - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/......mi-zice-k/

Vezi cum se realizează configurarea la linkul oficial :
http://www.windowsphone.com/......dows-phone

Toate cele bune!

| AdaAlexandra1461 explică:

Am facut configurarile si am adaugat un adult iar acolo imi spune ca am accesul de descarca aplicatii dar cand dau pe agazin imi spune ca trebuie sa configurez acea functie sad