| cutza93 a întrebat:

am un telefon Nokia lumia610 si nu stiu cum sa pun o anumita melodie sa sune in afara de cele de pe tel. ajutati.ma si pe mine va rog.

Răspuns Câştigător
| CollaCuLamaiie a răspuns:

Saluthappy Eu am Nokia lumia 710, si nu pot sa-mi pun melodiile pe care le vreau eu. am inteles ca este un program prin care micesti melodiile la 20 de secunde, dar mi se pare mai complicat si nu cred ca mergehappy Daca intrii pe marketplace
, la aplicatii sunt tot felul de aplicatii cu ringhtone, de acolo iti poti alege cateva melodiihappycare sunt mai cunoscute..Succeshappy!