| lorepupici a întrebat:

Ajutor! straight face Am un telefon Huawei Smile, azi l'am cumparat! happy Deci chiar nu stiu sa ii schimb soneria, am bagat melodii in el si nu pot adica char nu stiu cum sa pun o anumita melodie sa imi sune! x( Daca stiti ajutati`ma si pe mine puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Marius_Deaconescu_1992 a răspuns:

Pai ca sa ti apara melodiile in player d muzica creezi o lista d redare si ca sa schimbi soneria intrii in meniu profile utilizatori si dai la general personalizare...d acolo cred ca te descurci