| Cookiee9712 a întrebat:

va rog frumos ajutati.ma. am o problema la telefon, cand il aprind imi apare doar o imagine alba pe care scrie nokia si nimic mai mult, ce as putea sa ii fac? va rog frumos ajutati.ma si pe mine.

2 răspunsuri:
| Cookiee9712 explică:

Am scos-o de freo 10 ori cred pana acum
straight face degeabaaacrying(((((

| Hiroshi a răspuns:

Scoate-i bateria si bag-o la loc. Daca nu merge, incearca de mai multe ori sau scoate si cartela. eu asa am facut la al meu si a mers.
Sau daca nu, du-l la reparat. desi reparatul poate sa coste peste 200 de lei. :d