| LeWeed a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Ace S5830 care si-a pierdut semnalul! Adica imi da eroare la retea...
Ce pot face cu el?

2 răspunsuri:
| JustIC a răspuns:

Am si eu acelasi telefon, dar nu mi s-a intamplat asta niciodata. Cel mai bine te duci la un servicewinking

| MeMe123 a răspuns:

Vezi poate fii din cauza cartelei ti s-a demagnetizat, baga alta cartela si verifica, daca nu este de la cartela fai o vizita la un Service GSM sau daca are garantie mergi de unde l-ai luat daca esti constient ca nu l-ai stricat tu. Bafta