| Gh_Ionut_1995 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, ce telefon este mai bun SAMSUNG GALAXY ACE S5830/ SAMSUNG I9000 GALAXY S... dar si raport calitate/pret

Răspuns Câştigător
| vali123123 a răspuns:

Samsung galaxy s este mai performant si costa cam 1300 de lei ace-ul costa cam 800 lei dar are de 2 ori mai putini rami si nu are aproape deloc memorie interna are numa 150 de mb in timp ge S-ul are 8gb

2 răspunsuri:
| AlexStroie99 a răspuns:

Pretul il gasesti pe Google...

| catalint24 a răspuns:

Mie mi se pare fain s-ul dar sincer as prefera ace-ul pentru ca e si mai nou si are un designe mai fain...fa ce vrei, din cate stiu are procesor mau bun ace-ul (nu stiu sigur, nu-mi mai aduc aminte) android-ul e aceeasi versiune doar ca cu un alt face.